SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F-10-12
Surahammars IBF
Surahammars IBF
A-lag damer- D1
A- lag herrar H1
P-07/09
P-10
P-11
P-12
P-13
P-14
P-15/16
F-10-12
F-13/14
F-15/16
P/F-17 Lekis
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Surahammars IBF
Surahammars IBF
A-lag damer- D1
A- lag herrar H1
P-07/09
P-10
P-11
P-12
P-13
P-14
P-15/16
F-10-12
F-13/14
F-15/16
P/F-17 Lekis
Flickor födda 2010-2012
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: 01. DM Flickor 2010 Grupp 1 2023-2024
2023/24: DM Final Flickor 2010
2023/24: Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF
2023/24: Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF
2022/23: Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF
2021/22: Pantamera FK5 Blå (10-11) VIBF
OKTOBER 2023
07
09:30
lör
09:30
Sporthallen Sala
Sala IBF -
Surahammars IBF
-
14
09:00
lör
09:00
Mälarenergi Arena Surahammar
Surahammars IBF 10/12 FK4
- Rönnby Västerås IBK Ung F11/12 FK4
5 - 1
29
13:00
sön
13:00
Vasahallen
IFK Arboga IBK 10/11 FK4 -
Surahammars IBF 10/12 FK4
2 - 4
NOVEMBER 2023
04
11:00
lör
11:00
Mälarenergi Arena Surahammar
Surahammars IBF 10/12 FK4
- Rönnby Västerås IBK Ung F11/12 FK4
6 - 0
11
09:30
lör
09:30
Mälarenergi Arena Surahammar
Surahammars IBF 10/12 FK4
- IBK Hallsta 2010 FK4 Lag 2
1 - 3
DECEMBER 2023
02
10:20
lör
10:20
Nibblehallen
Rönnby Västerås IBK Ung F09-10 FK3 -
Surahammars IBF 10/12 FK4
4 - 4
02
13:40
lör
13:40
Nibblehallen
Surahammars IBF 10/12 FK4
- IBK Sala 10/11 FK3 Lag 1
1 - 0
09
11:00
lör
11:00
Mälarenergi Arena Surahammar
Surahammars IBF 10/12 FK4
- IBK Sala 10/11 FK4 Lag 2
8 - 0
17
16:00
sön
16:00
Frida Hansdotter Arena
Skogsgymnastikens IBS 11/12 FK4 -
Surahammars IBF 10/12 FK4
3 - 2
JANUARI 2024
07
16:45
sön
16:45
Önsta Skolan
Rönnby Västerås IBK Ung F11/12 FK4 -
Surahammars IBF 10/12 FK4
3 - 4
14
14:30
sön
14:30
Mälarenergi Arena Surahammar
Surahammars IBF 10/12 FK4
- IFK Arboga IBK 10/11 FK4
2 - 2
20
13:00
lör
13:00
Mälarenergi Arena Surahammar
Surahammars IBF 10/12 FK4
- IBK Sala 10/11 FK4 Lag 2
8 - 1
21
18:00
sön
18:00
Sporthallen Hallstahammar
IBK Hallsta 2010 FK4 Lag 2 -
Surahammars IBF 10/12 FK4
0 - 3
FEBRUARI 2024
03
09:00
lör
09:00
Mälarenergi Arena A
Surahammars IBF 10/12 FK4
- IBK Hallsta 2010 FK3 Lag 1
0 - 1
11
17:00
sön
17:00
Mälarenergi Arena Surahammar
Surahammars IBF 10/12 FK4
- IBK Köping F11/12 FK4
6 - 1
17
17:45
lör
17:45
Sporthallen Lärkan
IBK Sala 10/11 FK4 Lag 2 -
Surahammars IBF 10/12 FK4
0 - 4
24
17:00
lör
17:00
Mälarenergi Arena Surahammar
Surahammars IBF 10/12 FK4
- Skogsgymnastikens IBS 11/12 FK4
1 - 2
MARS 2024
10
15:30
sön
15:30
Vasahallen
IFK Arboga IBK 10/11 FK4 -
Surahammars IBF 10/12 FK4
5 - 5
16
12:00
lör
12:00
Frida Hansdotter Arena
Skogsgymnastikens IBS 11/12 FK4 -
Surahammars IBF 10/12 FK4
3 - 2
29
10:00
fre
10:00
Mälarenergi Arena Surahammar
Surahammars IBF 10/12 FK4
- IBK Hallsta 2010 FK4 Lag 2
-
Våra Sponsorer